Besmansvåg tråg

Besmansvåg tråg
Besmansvåg tråg
Besmansvåg tråg
Besmansvåg tråg
Besmansvåg tråg
Besmansvåg tråg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BESMAN, masurbjörk, omkring 1800, TRÅG med hänklar i smide, daterad 1794, höjd 15, längd 65 cm

Torrsprickor, bruksslitage

177635

2013-04-02