Jardinjär Rörstrand

Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄR, majolika, 1900-talets början, Rörstrand, höjd 31 cm

Skadad fot, (nagg)

177636

2013-04-02