Jardinjär Rörstrand
Closed
2013-04-02
177636
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
JARDINJÄR, majolika, 1900-talets början, Rörstrand, höjd 31 cm
Skadad fot, (nagg)