Pianopall 1800-tal

Pianopall 1800-tal
Pianopall 1800-tal
Pianopall 1800-tal
Pianopall 1800-tal
Pianopall 1800-tal
Pianopall 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

PIANOPALL, 1800-talets slut, nyrenässans, höj- och sänkbar, betsat trä

Senare klädsel, smärre bruksslitage

177654

2013-04-02