Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
PIANOPALL, 1800-talets slut, nyrenässans, höj- och sänkbar, betsat trä
Senare klädsel, smärre bruksslitage
177654
2013-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här