Spegellampetter 1 par Louis XV-stil

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, Louis XV-stil, 1800-tal, träskuren dekor, genombrutet krön, förgyllda, ljushållare av mässing för två ljus vardera, kvicksilverfolierade glas, 80x39 cm

Smärre skador

177658

2013-04-04