Greta Gerell oljemålning
2013-04-05
177665
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Mansporträtt, signerad och daterad Gerell -54, olja på pannå, 46,5x38 cm