Ceremonimask Elfenbenskusten 1960-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CEREMONIMASK, Elfenbenskusten, Danfolket, längd ca 19 cm
Proveniens: Inköpt i Liberia, 1960-talets början

177666

2013-04-02