Skrivskåp viktorianskt

Skrivskåp viktorianskt
Skrivskåp viktorianskt
Skrivskåp viktorianskt
Skrivskåp viktorianskt
Skrivskåp viktorianskt
Skrivskåp viktorianskt
Skrivskåp viktorianskt
Skrivskåp viktorianskt
Skrivskåp viktorianskt
Skrivskåp viktorianskt

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVSKÅP med vitrindel, Queen-Anne-stil, England, fanerat i valnöt, cabriole legs-ben, höjd 187, 80x40 cm, nycklar finns

Renoverat och kompletterat, smärre fanérskador, lösa delar

177667

2013-04-06