Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NOMOLI, lergods samt troligen sten, höjd ca 18 cm
Proveniens: inköpt i Liberia, 1960-talets början
Skador, sprickor
177672
2013-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här