Nomoli

Nomoli
Nomoli
Nomoli
Nomoli
Nomoli
Nomoli

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NOMOLI, lergods samt troligen sten, höjd ca 18 cm
Proveniens: inköpt i Liberia, 1960-talets början

Skador, sprickor

177672

2013-04-02