Kolonn i gips

Kolonn i gips
Kolonn i gips
Kolonn i gips
Kolonn i gips
Kolonn i gips
Kolonn i gips

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KOLONN, gips, kannelerad, höjd 107 cm

Kuntoraportti

Slitage, skador och färgbortfall

177673

Päivämäärä:

2013-04-06