Kolonn i gips
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KOLONN, gips, kannelerad, höjd 107 cm
Kuntoraportti
Slitage, skador och färgbortfall
177673
Päivämäärä:
2013-04-06