Birger Petraeus oljemålning

Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETRAEUS, Birger (1888-1957?): "Stiltje", signerad och daterad Birger Petraeus 1926, olja på duk, 73x100 cm

177689

2013-04-05