Birger Petraeus oljemålning

Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETRAEUS, Birger (1888-1957?): "Ångkorvetten Vanadis som logementsfartyg på Stockholms ström 1933", signerad och daterad Birger Petraeus 1933, olja på duk, 38x45 cm

Fläckar

177700

2013-04-05