Sandro Chia etsning
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
CHIA, Sandro (född 1946): Figurer vid tempel / Two Persons in a Landscape with Temple, signerad Sandro Chia -85, 1/50, etsning, 40,5x54,5 cm
Kuntoraportti
177704
Päivämäärä:
2013-04-06