Sandro Chia etsning

Sandro Chia etsning
Sandro Chia etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

CHIA, Sandro (född 1946): Figurer vid tempel / Two Persons in a Landscape with Temple, signerad Sandro Chia -85, 1/50, etsning, 40,5x54,5 cm

Kuntoraportti

177704

Päivämäärä:

2013-04-06