Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETRAEUS, Birger (1888-1957?): "Fiskarhamnen i Stockholm", signerad och daterad Birger Petraeus 1936, olja på duk fäst på pannå, 46x38 cm
177706
2013-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här