Birger Petraeus oljemålning

Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETRAEUS, Birger (1888-1957?): "Segeltork vid Strandvägen", signerad och daterad Birger Petraeus 1938, olja på duk, 38,5x46 cm, utställningsuppgifter finns på baksidan

177712

2013-04-05