Lena A Linderholm färglitografi
2013-04-06
177718
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Landskap med fågel och segelbåtar, signerad Lena A Linderholm, E.A., färglitografi, bladmått 80x59 cm