Armband ring örhängen hänge med kedja i 18 k guld
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARMBAND, RING, ÖRHÄNGEN, 1 par, HÄNGE MED KEDJA, 18 k guld, bergkristaller, Heribert Engelbert/Stigbert, Stockholm 1940-tal (olika årsstämplar), ringstorlek ca 19 mm
Snurrebussar ej stämplade Heribert Engelbert
177723
2013-04-02