Armband ring örhängen hänge med kedja i 18 k guld

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARMBAND, RING, ÖRHÄNGEN, 1 par, HÄNGE MED KEDJA, 18 k guld, bergkristaller, Heribert Engelbert/Stigbert, Stockholm 1940-tal (olika årsstämplar), ringstorlek ca 19 mm

Snurrebussar ej stämplade Heribert Engelbert

177723

2013-04-02