Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna i landskap, monogramsignerad CE, olja på duk, 36x46 cm
177736
2013-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här