Karl Göte Bejemark koltecking

Karl Göte Bejemark koltecking
Karl Göte Bejemark koltecking
Karl Göte Bejemark koltecking
Karl Göte Bejemark koltecking

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BEJEMARK, Karl Göte (1922-2000): Nils Ferlin, signerad och daterad -69, kolteckning, 28x20 cm

177743

2013-04-05