Edgar Wallin olja

Edgar Wallin olja
Edgar Wallin olja
Edgar Wallin olja
Edgar Wallin olja

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

WALLIN, Edgar (1892-1963): Kanalmotiv, signerad Edgar Wallin 1935, olja på pannå, 40x51cm

177750

2013-04-05