Gösta Källbom olja

Gösta Källbom olja
Gösta Källbom olja
Gösta Källbom olja
Gösta Källbom olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄLLBOM, Gösta (1900-tal): "Vid Ulfsundasjön", signerad och daterad 41, olja på pannå, 59x60 cm

177758

2013-04-05