Kvinnoporträtt olja på pannå

Kvinnoporträtt olja på pannå
Kvinnoporträtt olja på pannå
Kvinnoporträtt olja på pannå
Kvinnoporträtt olja på pannå

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinnoporträtt, bär signatur samt datering E. Söderström 46, olja på pannå, 59x56 cm

177765

2013-04-06