Louis Marchand des Raux färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARCHAND DES RAUX, Louis (Frankrike 1902-1946): Motiv av akrobater och häst, signerad, X/X, färglitografi, 67x50 cm

177789

2013-04-06