Bord design Magnus Ek

Bord design Magnus Ek
Bord design Magnus Ek
Bord design Magnus Ek
Bord design Magnus Ek

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORD, massiv valnöt, design Magnus Ek, höjd 75, 180x104 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Smärre slitage

177808

2013-04-06