Ampel Karl Johan

Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AMPEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft, för sex ljus, dekor av örnhuvuden, kotteknopp, dekorelement delvis förgyllda, senare elektrifierad, höjd 67 cm

Renoverad, kompletterad

177817

2013-04-06