Bokhylla barockstil

Bokhylla barockstil
Bokhylla barockstil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKHYLLA, 1900-tal, barockstil, ek, vitmålad, höjd 160, 310x56 cm

Bruksslitage, isärmonterad

177827

2013-04-06