Vaser jugend
Valmis
2013-04-03
177831
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
VASER, 5 st, jugend, keramik, Rörstrand, varav en Johan Georg Asplund, märkt Rörstrand 1921 G, höjd 18-28 cm
Krackeleringar, nagg