Vaser jugend

Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 5 st, jugend, keramik, Rörstrand, varav en Johan Georg Asplund, märkt Rörstrand 1921 G, höjd 18-28 cm

Krackeleringar, nagg

177831

2013-04-03