Lee Reynolds olja på duk

Lee Reynolds olja på duk
Lee Reynolds olja på duk
Lee Reynolds olja på duk
Lee Reynolds olja på duk

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 800 SEK

Beschreibung

REYNOLDS, Lee (född 1936): Komposition i vitt med blommor, signerad Lee Reynolds, olja på duk, 122x152 cm

Zustandsbeschreibung

177848

2013-04-06