Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 800 SEK
Beschreibung
REYNOLDS, Lee (född 1936): Komposition i vitt med blommor, signerad Lee Reynolds, olja på duk, 122x152 cm
Zustandsbeschreibung
177848
2013-04-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner