Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RELIEF, keramik, 1970-tal, Lisa Larson, dekor med fåglar och blommor, stämpelsignerad Lisa L, Gustavsberg, 42x32 cm
Baksida med ett nagg
177849
2013-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här