Väggrelief Lisa Larson

Väggrelief Lisa Larson
Väggrelief Lisa Larson
Väggrelief Lisa Larson
Väggrelief Lisa Larson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RELIEF, keramik, 1970-tal, Lisa Larson, dekor med fåglar och blommor, stämpelsignerad Lisa L, Gustavsberg, 42x32 cm

Baksida med ett nagg

177849

2013-04-04