Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 4 st, jugend, urangul glasyr, Alf Wallander, märkta Rörstrand, höjd 15-17 cm
Krackeleingar, nagg, en vas med sprickor
177851
2013-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här