Vaser jugend
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
VASER, 4 st, jugend, urangul glasyr, Alf Wallander, märkta Rörstrand, höjd 15-17 cm
Kuntoraportti
Krackeleingar, nagg, en vas med sprickor
177851
Päivämäärä:
2013-04-03