Vaser jugend

Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

VASER, 4 st, jugend, urangul glasyr, Alf Wallander, märkta Rörstrand, höjd 15-17 cm

Kuntoraportti

Krackeleingar, nagg, en vas med sprickor

177851

Päivämäärä:

2013-04-03