Herman af Sillén pastell

Herman af Sillén pastell
Herman af Sillén pastell
Herman af Sillén pastell
Herman af Sillén pastell

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SILLÉN, Herman af (1857-1908): Hamnbild med segelfartyg, signerad och daterad H. af Sillén -94 (?), pastell, 36x62 cm

177865

2013-04-06