Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SILLÉN, Herman af (1857-1908): Hamnbild med segelfartyg, signerad och daterad H. af Sillén -94 (?), pastell, 36x62 cm
177865
2013-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här