Sybord 1800-tal
2013-04-07
177866
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SYBORD, 1800-tal, Louis XV-stil, rotfanér, intarsia med ett flertal träslag, höjd 76, 59x43 cm
Skador, sprickor, fanérskador, nyckel saknas