Färgserigrafi "Equinox"

Färgserigrafi
Färgserigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (2000-tal): "Equinox", bär numrering a tergo, färgserigrafi, 98x69 cm

Skador i bladets kanter

177867

2013-04-07