Vaser Alf Wallander

Vaser Alf Wallander
Vaser Alf Wallander
Vaser Alf Wallander
Vaser Alf Wallander
Vaser Alf Wallander
Vaser Alf Wallander

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER med fyra hänklar, 5 st, jugend, flintgods, Alf Wallander, glasyr i urangult, grönt och ljusblått, märkta Rörstrand, höjd 15-20 cm

Krackeleringar, nagg, sprickor, en vas med tillverkningsdefekt

177875

2013-04-03