Lauri Nila oljemålning

Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILA, Lauri (1898-1983): Komposition med fåglar, signerad Lauri Nila, olja på pannå, 60x60 cm

177909

2013-04-04