Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Ladugårdar vid plöjd åker, signerad och daterad v Schantz -95, numrerad, färglitografi, bladmått 45x54 cm
Oramad
177916
2013-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här