Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Ladugårdar vid plöjd åker, signerad och daterad v Schantz -95, numrerad, färglitografi, bladmått 45x54 cm

Oramad

177916

2013-04-09