Philip von Schantz färglitografi
Valmis
2013-04-09
177918
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Ladugårdar vid plöjd åker, signerad och daterad v Schantz -95, numrerad, färglitografi, bladmått 45x54 cm
Oramad