Lasse Åberg litografier

Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Flygande hund" resp "Isbjörn", 2 st., signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 cm vardera (bladstorlek), oramade

Zustandsbeschreibung

177947

2013-04-05