Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ÅBERG, Lasse (född 1940): "Flygande hund" resp "Isbjörn", 2 st., signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 cm vardera (bladstorlek), oramade
Zustandsbeschreibung
177947
2013-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner