C G Ramberg oljemålning

C G Ramberg oljemålning
C G Ramberg oljemålning
C G Ramberg oljemålning
C G Ramberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAMBERG, Carl Gustav (1865-1916): Vakthundar, signerad och daterad C.G. Ramberg 1899, olja på duk, 66x82 cm

Färgbortfall, lagningar

177951

2013-04-07