Barbro Andersson färgserigrafi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

ANDERSSON, Barbro (född 1948): Blomma, signerad och daterad Barbro Andersson 1990, numrerad 1/150, 78x57 cm

177958

2013-04-07