K. A. Pehrson svit med 10 färglitografier

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (född 1921): (10), Vyer från Nirak, mapp med 10 färglitografier, signerade K. A. Pehsrson -73 provtryck, bladstorlek 41x32,5 cm

177973

2013-04-07