Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MORSING, Ivar (1919-2009): Stilleben, signerad och daterad I Morsing -30, olja på pannå, 31x43 cm
177975
2013-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här