Folke Gullby etsning

Folke Gullby etsning
Folke Gullby etsning
Folke Gullby etsning
Folke Gullby etsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GULLBY, Folke (1912-1982): Självporträtt, 1941, signerad Gullby, etsning, 7x7, oramad, litteratur: Folke Gullbys grafik 47

177981

2013-04-07