Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
PANKOW, Alexander (samtida): "Sarah (black)", signerad och daterad -88, blandteknik, bladstorlek 50x65 cm, oramad
177998
2013-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här