grafiska blad 2 st

grafiska blad 2 st
grafiska blad 2 st
grafiska blad 2 st
grafiska blad 2 st

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRAFISKA BLAD, 2 st, bestående av komposition av PEHRSON, Karl Axel (född 1921): , signerad K.A. Persson 57, 9x17 cm, samt BONNIER, Olle (född 1925): komposition, signerad , 13x20 cm. Litografier

178012

2013-04-08