Louis Legrand självporträtt

Louis Legrand självporträtt
Louis Legrand självporträtt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEGRAND, Louis (1863-1951): Portrait de Louis Legrand, 1896, signerad i blyerts samt i plåten, röd stämpel, etsning och akvatint, 26x18 cm, oramad

178047

2013-04-07