Skål möjligen Persien

Skål möjligen Persien
Skål möjligen Persien
Skål möjligen Persien
Skål möjligen Persien
Skål möjligen Persien
Skål möjligen Persien

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, lergods, möjligen Persien, delvis glaserad i brunt och grönt, diameter 20 höjd 7,5 cm

Slitage, nagg

178048

2013-04-05